Wdzięczni za Pallotyńskie Czuwanie Młodych 2021

Czy dojdzie do spotkania w Częstochowie? Czy uda się zrealizować plany związane z Pallotyńskim Czuwaniem Młodych? Czy wszystko dobrze się skończy? Te pytania w ostatnim czasie towarzyszyły organizatorom czuwania w Częstochowie. Ale jeszcze jedno pytanie było kluczowe w te dni – Czy wierzysz?
 
Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu i Częstochowskiej Pani, że pomimo niepewnego jutra związanego z epidemią, doszło do spotkania i że przebiegło ono bezpiecznie. Dziękujemy że dana nam była chwila, aby się zatrzymać, pomodlić się i na nowo uświadomić sobie czy jeszcze wierzę. A jeśli tak to w kogo lub komu?
 
Dziękujemy wspólnotom z Sandomierza, Kutna, Ołtarzewa, Radomia, Kietrza i Kobyłki, na czele z ich opiekunami, za to że udało się zorganizować wspólny przyjazd, za wspólną modlitwę, a przede wszystkim za wspólną obecność przy eucharystycznym stole wiary. Dziękujemy wspólnocie z Radomia za animację muzyczną podczas spotkania. Pallotyńskiej wspólnocie z Częstochowy za przyjęcie w częstochowskim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy tegorocznym gościom Pallotyńskiego Czuwania Młodych: Anatomowi za koncert i świadectwo, ks. Marcinowi Serafinowi za konferencję i wspólną modlitwę. Dziękujemy redakcji Pallotti.FM za transmisję na żywo i za nagrania, dzięki którym możemy powrócić do treści ze spotkania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie.

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017