Młodzież

NASZE PROPOZYCJE DLA MŁODZIEŻY

CZUWANIA W CZĘSTOCHOWIE

 

Dla wytrwałych i czcicieli Matki Bożej proponujemy nocne czuwania w Częstochowie. W Wielkim Poście (najczęściej w marcu) warto wybrać się na skierowane głównie do maturzystów Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Jesienią (najczęściej w październiku) zapraszamy na Pallotyńskie Czuwanie Młodych.

 

Częstochowa jest miejscem docelowym. Spotkania przebiegają podobnie. W sobotę popołudniu gromadzimy się w Dolinie Miłosierdzia, a wieczorem udajemy się na Jasną Górę. Każde ze spotkań ma konkretny temat oraz zaproszonych gości. Całość przeplatana jest wspólną modlitwą, integracją, a uwieńczeniem jest zawsze Eucharystia. Na spotkaniach zawsze gromadzi się kilkaset osób.

 

 

LEDNICA 2000

 

W łączności z całym Kościołem w oczekiwaniu na Ducha Świętego pragniemy na Polach Lednickich być z młodymi – być razem. My ten czas szczególnie wykorzystujemy na akcję powołaniową – promocję Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego.

 

 

KONKURS APOSTOŁA

 

Chcesz zagłębić się w lekturę Pisma Świętego lub Katechizmu Kościoła Katolickiego? A może poznać lepiej św. Wincentego Pallottiego? Weź udział w Konkursie Apostoła. Masz możliwość zaangażować Twoją wspólnotę i wygrać ciekawe nagrody.

 

Jesienią rozpoczyna się edycja we wspólnotach miejscowych, a przed wakacjami finał w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie. Konkurs Apostoła wnosi wiele dobra we wspólnoty biorące w nim udział. Łączy w sobie takie wartości jak: wspólnota, przyjaźń, dobra zabawa, integracja. Do wzięcia w nim udziału zapraszamy wspólnoty przyparafialne i szkoły.
 

 

PALLOTYŃSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA

 

W zdrowym ciele zdrowy duch – połączenie fizycznego wyczynu z duchowymi treściami to doskonała wyprawa dla duchowych weteranów.

 

 

PIELGRZYMKA WARSZAWSKA 17-STKI

 

Masz możliwość kroczenia w „17-stkach” Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademickiej. To czas spotkania z Bogiem, ze sobą samym, z drugim człowiekiem!

 

Możesz wędrować w 18 grupach, które tworzą cztery legiony określone różnymi kolorami. Grupy różnią się nie tylko barwami, ale także duchowością. Grupą czarno–białą opiekują się Chrystusowcy; natomiast w barwach dawnej flagi rwandyjskiej, czyli czerwonym, żółtym i zielonym idą już po raz 29 pątnicy ofiarujący swój trud za misje i misjonarzy, biało-błękitną opiekuje się Duszpasterstwo Powołań „Apostoł”. Jest jeszcze 15 innych grup, które będziesz mógł odwiedzić na trasie pielgrzymki. Wybór grupy należy do Ciebie.

 

 

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017