Postulat 2020

Ten rok jest wyjątkowo inny. Czas epidemii niewątpliwie zajął nasze myśli i serce zatroskane o bezpieczne dzisiaj. Jednak to nie koniec świata! Trzeba iść dalej i naprawdę pomyśleć o wieczności. Może czujesz wewnętrzne przynaglenie, głos powołania, może chcesz służyć innym, by nieść Chrystusową Ewangelię pełną nadziei i pokoju. Podejmij decyzję! Potrzebujesz czasu? Chcesz rozeznać, chciałbyś zobaczyć jak to jest żyć we wspólnocie – przyjedź na postulat i zobacz!
 
Postulat przeznaczony jest przede wszystkim na rozpoznanie i wewnętrzne upewnienie się co do pallotyńskiego powołania, tak by w sposób wolny je później realizować. Podczas postulatu kandydaci rozeznają czy to jest to miejsce, czy się odnajdują we wspólnocie żyjąc przez miesiąc w murach pallotyńskiego domu; ale również formatorzy przyglądają się kandydatom czy posiadają odpowiednie predyspozycje do bycia i życia jako osoba konsekrowana.

To jest czas dla Ciebie – przyjedź i zobacz!
Rozeznaj swoje powołanie!

W tym roku postulat odbędzie się w terminie 7-31 sierpnia w Dolinie Miłosierdzia w Częstochowie (ul. Kordeckiego 49).
Wszelkiego rodzaju pytania, wątpliwości, zgłoszenia kierujcie do ks. Rafała Czekalewskiego SAC (powołania@centrumapostol.pl lub +48 516-163-501)
Jeśli chcesz przyjechać dzwoń, pisz – zapraszamy i czekamy!

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017