Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów 2024 za nami

Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów za nami! 23 marca młodzież z różnych pallotyńskich placówek zjechała się do Częstochowy, by razem się modlić i słuchać o Bożej Miłości – bo pod takim hasłem odbyło się nasze spotkanie: „Daj się kochać!”.
 
Pierwszą część Czuwania przeżywaliśmy w pallotyńskiej Dolinie Miłosierdzia – tam zawierzyliśmy się Panu w Koronce do Bożego Miłosierdzia, brzuchy napełniliśmy bigosem, a po nim głodne serca – modlitwą uwielbienia, którą animowała Pallotyńska Diakonia Muzyczna, z ks. Radosławem Wileńskim SAC na czele.
 
Druga część – już na Jasnej Górze – była czasem skupionym wokół Sakramentu Pojednania oraz słuchania Słowa Bożego: wysłuchaliśmy świadectwa Eweliny i Urszuli Blinstrub, a szczytem Czuwania była nocna Eucharystia, której przewodniczył ks. Kamil Wolan SAC, homilię wygłosił ks. Grzegorz Kurp SAC.
 
To był czas doświadczana Bożej Miłości w każdym elemencie spotkania i jesteśmy pewni, że młodzi odpowiedzieli na wezwanie Pana, żeby dać się Mu ukochać – co potwierdzają świadectwa samych młodych, które do nas dotarły. Za to chwała Panu!

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017