Konkurs Apostoła 2021 – zgłoszenia

Drodzy Katecheci i Duszpasterze, uczniowie i uczestnicy konkursu!
 
Zbliża się czas rozpoczęcia zmagań związanych z Konkursem Apostoła, będzie to już XXIV jego edycja. W tym roku musimy skonfrontować się z sytuacją epidemiczną w kraju, stąd większość poczynań konkursowych będzie odbywać się w przestrzeni wirtualnej. Szczegółowe informacje o przebiegu poszczególnych etapów będziemy publikować w odpowiednim czasie.
 

Zakres tematyczny

Tegorocznym tematem konkursowym będzie Ewangelia według św. Mateusza, Dzieje Apostolskie (rozdziały 13-28) oraz biografia Sługi Bożego ks. Stanisława Szulmińskiego SAC – pallotyńskiego męczennika sowieckiego reżimu. Rok 2020-2021 jest przeżywany w pallotyńskich wspólnotach z racji 80. rocznicy chwalebnej śmierci jako Rok Sługi Bożego Stanisława Szulmińskiego. Przyświeca mu hasło „Miłość potężniejsza niż śmierć”. W czasie naszych konkursowych zmagań będziemy bliżej poznawać życie i heroizm pallotyńskiego męczennika.
 

Zgłoszenia

W celu zgłoszenia wspólnoty do konkursu proszę o kontakt mailowy: biuro@centrumapostol.pl do 31 grudnia 2020 roku. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego!
 
ks. Marcin Przywara SAC, dyrektor Pallotyńskiego Centrum Młodzieży „Apostoł”

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017