Finał Konkursu Apostoła 2021

Każdego roku zwieńczeniem naszych testowych zmagań w Konkursie Apostoła jest finałowe spotkanie odbywające się w ołtarzewskim seminarium. Pomimo obostrzeń i niedogodności udało się nam zorganizować to wydarzenie w tym roku. Dnia 12 czerwca do Ołtarzewa przyjechało około 60 uczestników z kilku wspólnot, by wspólnie modlić się oraz rywalizować między sobą w teście z wiedzy, konkursie plastycznym, biegach, tenisie stołowym, rozgrywkach w piłkę nożną i siatkową. Przypomnijmy, że tegorocznym zakresem tematycznym konkursu była Ewangelia według św. Mateusza, Dzieje Apostolskie 13-28 oraz biografia Sługi Bożego ks. Stanisława Szulmińskiego SAC – pallotyńskiego męczennika.
 
Tytuł Najlepszej Wspólnoty 2021 roku uzyskała wspólnota zebrana wokół Sióstr Pallotynek z warszawskiego Zacisza – gratulujemy! Pozostałe dwa miejsca zajęły wspólnoty z Otwocka i Lublina – również i dla Was gratulacje! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie, jak również opiekunom i duszpasterzom. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznego konkursu.
 
W zakładce Galeria możecie zobaczyć fotorelację z wydarzenia.
 
Mamy nadzieję na owocne spotkanie w przyszłym roku – będzie to jubileuszowy XXV Konkurs Apostoła – choć patrząc na to co już za nami: wszystko może się zdarzyć. Do zobaczenia!

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017