Być pallotynem

Można realizować takie samo powołanie do kapłaństwa, ale każdy kapłan będzie je odczytywał i realizował inaczej. I choć każdy kapłan działa jako alter Christus – drugi Chrystus, to jednak w dalszym ciągu pozostaje sobą. Świadectwo realizacji własnej drogi powołania może być pomocne dla tych, którzy jeszcze to powołanie rozeznają. Stąd pomysł na akcję powołaniową na Facebooku pod hasłem: „Być pallotynem”.
 
Ukazując konkretne pallotyńskie twarze oraz cytując myśli o życiu i powołaniu chcemy pomóc w rozeznaniu własnego powołania. Dla rozeznających być może będzie to jakieś światło, a dla nas wszystkich niech będzie to wezwaniem do żarliwej modlitwy za powołanych i o nowe powołania. Zapraszamy na facebookowy profil Pallotyńskiego Centrum Młodzieży „Apostoł”. Do momentu rozpoczęcia postulatu – a może i jeszcze dłużej – w każdy poniedziałek i czwartek, jako post pojawi się nowa twarz Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego.
 
Osoby, które słyszą głos powołania i chciałyby realizować swoje powołanie do świętości na wzór św. Wincentego Pallottiego zapraszamy do kontaktu mailowego powolania@centrumapostol.pl lub telefonicznego +516 163 501.

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017