Modlitewne czuwanie rodziny pallotyńskiej

W dzień św. Józefa 19 marca 2021 r. zapraszamy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach na czuwanie modlitewne rodziny pallotyńskiej pt. „Ojcowskie Serce”.
 
„Patris corde – ojcowskim sercem, tak Józef umiłował Jezusa”. Tym stwierdzeniem papież Franciszek rozpoczyna swój List apostolski z okazji 150. rocznicy ogłoszenia Świętego Józefa Patronem Kościoła Powszechnego. Dnia 19 marca we wspomnienie św. Józefa, chcemy wspólnie pomodlić się za każdego z nas, za każde dzieło apostolskie, misyjne i pallotyńskie. Spotkamy się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach (Bazylika). Chcemy razem ze Zjednoczeniem Apostolstwa Katolickiego zawierzyć każdą posługę jaką podejmujemy na co dzień. Organizatorem modlitewnego czuwania jest sekretariat ds. Misji i Apostolstwa oraz Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł” wraz ze Zjednoczeniem Apostolstwa Katolickiego.
 
Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, ilość osób jest ograniczona. Dlatego zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: forum@pallotti.fm
 

PLAN MODLITEWNEGO CZUWANIA:

20.00 – Rozpoczęcie
20.15 – Ojciec Miłosierdzia – ks. Michał Olszewski SCJ
21.00 – Świadectwo – ks. Zbigniew Pawłowski SAC
21.30 – Adoracja, sakrament pokuty
22.15 – Ojcowskie Serce Józefa – ks. Waldemar Pawlik SAC
23.00 – Msza Święta – ks. Zenon Hanas SAC
 
Wydarzenie będzie transmitowane w pallotyńskich mediach. Serdecznie zapraszamy.

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017