XXII edycję Konkursu Apostoła czas rozpocząć…

Czy są tu jacyś mistrzowie teologii? Dla kogo poznawanie Ewangelii, nauki zawartej w Katechizmie Kościoła Katolickiego czy sylwetek świętych nie stwarza problemu, a wręcz jest pasją i wyzwaniem? Wszystkich sympatyków religijnych zagadnień, jak również stałych uczestników Konkursu Apostoła zapraszamy na kolejną jego odsłonę. W XXII edycji Konkursu Apostoła zakresem tematycznym będą: Ewangelia według św. Łukasza, postać Sługi Bożego Carlo Acutisa, Youcat.
 
Pierwszy etap konkursu już od 1 stycznia do 14 lutego 2019 r. i odbywa się on we wspólnotach miejscowych. Na finał oczywiście zapraszamy do Ołtarzewa, a odbędzie się on 8 czerwca 2019 roku. Uczestnicy będą walczyć o tytuł NAJLEPSZEGO APOSTOŁA 2019 ROKU w poszczególnych kategoriach wiekowych. Rejestracja za pomocą karty zgłoszeń do 29 grudnia 2018 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: biuro@centrumapostol.pl
 
Organizatorami konkursu jest Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł” Prowincji Chrystusa Króla oraz Ośrodek Duszpasterstwa Powołań Prowincji Zwiastowania Pańskiego. Współorganizatorem Duszpasterstwo Powołań Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (Siostry Pallotynki).
 
Więcej informacji możecie uzyskać u swoich duszpasterzy, katechetów lub pisząc do nas. Zapraszamy!

ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 516-163-501, biuro@centrumapostol.pl
/Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł
Prawa autorskie © Apostoł 2017